LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

'Ne do të fitojmë'/ Netanyahu: Ushtria, gati për çdo skenar

14 Prill 2024, 09:05, Kosova & Bota CNA

'Ne do të fitojmë'/ Netanyahu: Ushtria, gati për

Kryeministri izraelit, Benjamin Netanyahu, ka reaguar pas sulmit me dronë dhe raketa nga Irani.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryeministri izraelit ka thënë se vendi i tij "do të fitojë".

Më herët, ai iu drejtua vendit, duke thënë se ushtria ishte "gati për çdo skenar", pasi Irani lëshoi ??një breshëri dronësh dhe raketash gjatë natës./ CNA

Lajmet e fundit nga