LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sa shiten dhe blihen sot monedhat e huaja?/ Kursi i këmbimit, 4 nëntor 2022

4 Nëntor 2022, 08:07, Ekonomi CNA

Sa shiten dhe blihen sot monedhat e huaja?/ Kursi i këmbimit, 4 nëntor

Sot, me 4 nëntor 2022, dollari amerikan blihet me 119.4 lekë dhe shitet me 1120.4 lekë.

Euro blihet me 117 lekë dhe shitet 117.8 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 133.5 lekë dhe shitet me 135.2 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 117.8 lekë, ndërsa në shitje me 118.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 87 lekë dhe në shitje me 88.4 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Sa shiten dhe blihen sot monedhat e huaja?/ Kursi i këmbimit, 4 nëntor

Lajmet e fundit nga