LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Luhaten monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 27 shtator 2023

27 Shtator 2023, 07:26, Ekonomi CNA
Luhaten monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 27 shtator 2023
Foto ilustruese

Sot, më 27 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99.8 lekë dhe shitet me 100.8 lekë.

Euro blihet me 105.9 lekë dhe shitet 106.7 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 108.8 lekë, ndërsa në shitje me 109.8 lekë.

Paundi britanik blihet me 121 lekë dhe shitet me 122.1 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 73.7 lekë, ndërsa në shitje me 75.3 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ CNA

Luhaten monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 27 shtator 2023

Lajmet e fundit nga