LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bien lehtë monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 23 shtator 2023 

23 Shtator 2023, 08:11, Ekonomi CNA

Bien lehtë monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 23 shtator 2023 

Sot, më 22 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99.2 lekë dhe shitet me 100.2 lekë.

Euro blihet me 105.9 lekë dhe shitet 106.6 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 109 lekë, ndërsa në shitje me 110 lekë.

Paundi britanik blihet me 121 lekë dhe shitet me 122.2  lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 73.5 lekë, ndërsa në shitje me 75 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ CNA

Bien lehtë monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 23 shtator 2023 

Lajmet e fundit nga