LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Monedhat e huaja nuk dalin nga kriza/ Kursi i këmbimit, 24 shtator 2023

24 Shtator 2023, 07:21, Ekonomi CNA

Monedhat e huaja nuk dalin nga kriza/ Kursi i këmbimit, 24 shtator 2023

Sot, më 24 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99.3 lekë dhe shitet me 100.2 lekë.

Euro blihet me 106 lekë dhe shitet 106.6 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 109 lekë, ndërsa në shitje me 110 lekë.

Paundi britanik blihet me 121 lekë dhe shitet me 122.1  lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 73.5 lekë, ndërsa në shitje me 75.1 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ CNA

Monedhat e huaja nuk dalin nga kriza/ Kursi i këmbimit, 24 shtator 2023

Lajmet e fundit nga