LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Trillime, shpotitje”/ Rama iu përgjigjet akuzave për sulmet kibernetike

13 Shtator 2022, 13:53, Aktualitet CNA

“Trillime, shpotitje”/ Rama iu përgjigjet akuzave për

Kryeministri Edi Rama ka regauar sërish në lidhje me akuzat për sulmet kiberentike.

Përmes një statusi në Twitter ai shkruan se trillimet dhe shpotitje vijojnë.

Kënaqësia që pjell kaq shumë trillime, shpotitje dhe akuza lidhur me sulmet kibernetike nga një shtet agresor, përveçse për padije të thellë mbi fushën e përtaci të madhe ndaj informacionit, flet për një ligësi të neveritshme në raport me vendin e me njerëzit e këtij vendi!”, shkruan Rama./ CNA.al

Lajmet e fundit nga