LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasen dy automjete në Vorë, plagoset policja që po rregullonte trafikun

9 Gusht 2023, 10:57, Aktualitet CNA

Përplasen dy automjete në Vorë, plagoset policja që po

Një punonjëse e Policisë së Qarkullimit Rrugor, ka mbetur e plagosur gjatë shërbimit pasi dy automjete janë përplasur në vendin ku ajo ishte pozicionuar në shërbim.

Rreth orës 10:30 në Vorë, në afërsi të një karburanti, janë përplasur dy automjete, dhe si pasojë e përplasjes është dëmtuar punonjësja e Policisë së Qarkullimit Rrugor, Inspektore A. Sh., (e planëzuar në shërbim), e cila po dërgohet në spital, për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./CNA

Lajmet e fundit nga