LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ngjela nuk u ndahet vajzave të bukura/ Pas komenteve, publikon foton e një bruneje

21 Korrik 2022, 18:18, Aktualitet CNA
Ngjela nuk u ndahet vajzave të bukura/ Pas komenteve, publikon foton e
Avokati Spartak Ngjela

Avokati Spartak Ngjela, herë pas here lë pas komentet politike në vend dhe adresën e tij personale të "Facebook"-ut e përdor edhe për të komplimentuar vajzat e "showbizz"-it.

“Fiksimet” e tij janë të shumta me ato që i quan “bukuri shqiptare”, por vëmendjen më të madhe të avokatit e ka marrë moderatorja Bora Zemani, të cilën nuk ka ngurruar ta përgëzojë herë pas here.

Ditën e sotme, avokati e ka përqendruar vëmendjen te një tjetër vajzë arbëreshe, foton e së cilës e ka publikuar në rrjetin e tij social "Facebook".

Vajza brune shihet e veshur me kostum tradicional, ndërsa Ngjela e cilëson një tip të veçantë të bukurisë së vajzës shqiptare.

“Arbëreshe shumë e bukur. Në të vërtetë është një tip i veçantë i bukurisë së vajzës shqiptare, e fotografuar nga arbreshi Gjergj Lucito. Këtë e gjeni si tip vajze të bukur, në Tiranë... e kudo nëpër Shqipëri”, shkruan avokati./ B.A. – CNA.al

Ngjela nuk u ndahet vajzave të bukura/ Pas komenteve, publikon foton e

Lajmet e fundit nga