LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Begaj “tradhton” Ramën/ Ja me kë e zëvendësoi

29 Nëntor 2022, 10:46, Aktualitet CNA

Foto-Begaj “tradhton” Ramën/ Ja me kë e

Në Varrezat e Dëshmorëve në Tiranë janë kryer homazhe për të përkujtuar 78-vjetorin e Çlirimit të Shqipërisë, pas Luftës së Dytë Botërore.

Në ceremoninë ku u kryen homazhe, morën pjesë Presidenti i vendit Bajram Begaj, kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla si dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, të cilët vendosën kurora me lule në monumentin e ‘Nënës Shqipëri’.

Në ceremoni ra në sy mungesa e kryeministrit Edi Rama, i cili një ditë më parë ishte personazhi politik kryesor në Vlorë.

CNA.al do të sjellë foto nga ceremonia të shkrepura nga LSA, ku vërehet një lumturi e Presidentit Bajram Begaj përballë kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj.

Foto-Begaj “tradhton” Ramën/ Ja me kë e

Begaj është shfaqur i lumtur, i përzemërt, miqësor me një shikim plot dashuri përballë Veliajt, teksa i shtrëngon dorën, duke e “tradhtuar” kështu dashurinë për kryeministrin.

Foto-Begaj “tradhton” Ramën/ Ja me kë e

Të paktën këto ndjesi ka përcellë Begaj me gjuhën e trupit dhe që është kapur nga objektivi i aparatit./CNA.al

Foto-Begaj “tradhton” Ramën/ Ja me kë e

Lajmet e fundit nga