LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Yuri Kim shfaqet krah Dua Lipës/ “E lumtur për qytetaren më të re të Shqipërisë”

28 Nëntor 2022, 18:21, Aktualitet CNA
Yuri Kim shfaqet krah Dua Lipës/ “E lumtur për qytetaren më
Dua Lipa dhe Yuri Kim

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka publikuar një foto me këngëtaren Dua Lipa.

Krahas fotos, Kim e cilëson Dua Lipan si qytetaren më të re të Shqipërisë ndërsa shprehet e emocionuar për koncertin që do të mbajë sonte në Tiranë në 110 vjetorin e Pavarësisë.

 “E lumtur për të uruar qytetaren më të re të Shqipërisë dhe e emocionuar për koncertin e Dua Lipës sonte në 110 vjetorin e Pavarësisë”, shkruan Yuri Kim./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Yuri Kim (@amb_yurikim)

Lajmet e fundit nga