LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Duhet një protestë si e 32 viteve më parë”/ Deputeti i PD-së, kërkon “studentët e dhjetorit”

8 Dhjetor 2022, 10:50, Aktualitet CNA

“Duhet një protestë si e 32 viteve më parë”/

Për deputetin e PD-së, Saimir Korreshi, duhet sërish një protestë si ajo e 32 viteve më parë.

Sipas tij vetëm me këtë frymë rrëzohet regjimi i ri.

“Duhet sërish kjo frymë në këto momente që po kalon Shqipëria!

Gëzuar 8 Dhjetorin por ngjallni nervin dhe shpirtin opozitar kundër këtij regjimi të ri”, shkruan Korreshi në rrjete sociale./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga