LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Flamur Noka: Berisha u tentua të vritej me një grusht

8 Dhjetor 2022, 09:26, Aktualitet CNA

Flamur Noka: Berisha u tentua të vritej me një grusht

Sulmi ndaj kreut të PD-së, Sali Berisha, për deputetin Flamur Noka ishte i planifikuar.

Noka në emisionin e gazetares Eni Vasili, ka thënë se ishte planfikuar eliminimi fizik i Sali Berishës.

Ky version është kundërshtuar nga nga analisti Fatos Lubonja dhe moderatorja e emisionit Eni Vasili, e cila tha se “s’vdes njeriu nga një grusht”.

Por sipas Nokës diçka e tillë mund të ndodhë, duke marrë parasysh dhe moshën e Berishës.

Replikat:

Flamur Noka: Ishte vendim për likuidim fizik.

Fatos Lubonja: Nuk e besoj me një grusht

Flamur Noka: Pse s’ke parë ti të vritet njeri me grusht?

Eni Vasili: Noka të mos bëhemi qesharak se s’ka vdekur njeri nga një grusht

Flamur Noka: Ndodh, duke patur parasysh moshën./CNA.al

Lajmet e fundit nga