LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arrestohet 33-vjeçari i vrasjes në Vlorë

7 Gusht 2023, 16:21, Aktualitet CNA
Arrestohet 33-vjeçari i vrasjes në Vlorë
Foto ilustruese

33-vjeçari i cili goditi për vdekje këtë të hënë, një 55-vjeçar, në Vlorë është vënë në prangat e policisë.

Ngjarja e rëndë ndodhi  rreth orës 11:45, në një qendër interneti, në lagjen “Hajro Çakërri”.

Viktima, 55-vjeçari me inicialet A.M dhe autori i ngjarjes 33-vjeçari me inicialet R. M u përfshinë në një sherr me njëri tjetrin. Si pasojë e konfliktit me sende të forta, shtetasi me iniciale A.M nga goditjet e marra ka humbur jetën menjëherë.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Vlorë, për veprime të mëtejshme./CNA.al

Lajmet e fundit nga