LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Burri i dytë i gruas së tretë të Ramës del skafist

5 Gusht 2022, 13:11, Aktualitet CNA

Burri i dytë i gruas së tretë të Ramës del skafist

Bledi Çuçi ka mbajtur dhe mban poste ministrore, por nuk shquhet për ndonjë sukses në politikë.

I vetmi sukses për të cilin lakohet është se ka marrë epitetin e burrit të dytë të gruas së tretë të kryeministrit Edi Rama.

Dhe duke qenë burri i dytë i gruas së tretë të kryeministrit duket se ia ka vlejtur për Çuçin pasi ka marrë poste në Qeveri.

Por së fundmi është mësuar se Çuçi qenka edhe skafist.

Një e dhënë kjo që ishte mbajtur e fshehur dhe pasi doli në media, Qendra Kombëtare e Biznesit duket se është kujdesur që mos të hapen të dhënat e detajuara.

Pamja është kjo si në foton e mëposhtme, ku vetëm shihen të dhënat e biznesit të ministrit skafist, ku duket NIPT-i, emri i subjektit, emri i pronarit që është Bledi Çuçi dhe ekstraktet nuk shkarkohen.

Burri i dytë i gruas së tretë të Ramës del skafist

Pak më herët Çuçi u kujdes që ta zbuste pak historinë me skafet duke thënë se është pjesë e një shoqatë velierash sportive që kam krijuar me miq pasionantë të tyre.

Pasionet nuk regjistrohen në QKB, janë edhe kompanitë që regjistrohen në QKB, por u desh të ndodhte një tragjedi si ajo e Himarës, që të zbulohej se paskemi edhe një ministër skafist në Qeveri.

Burri i dytë i gruas së tretë të Ramës del skafist

Dhe as më pak e as më shumë, por burrin e dytë të gruas së tretë të Edi Ramës, i cili deri më tani nuk ka thënë asnjë fjalë për 7-vjeçaren që humbi jetën nga një ofocer policie.

“Për respekt të opinionit publik, që me të drejtë është i ngarkuar nga tragjedia e vajzës 7-vjeçare dhe dhimbja e familjes së saj, dua të sqaroj se sajesat me emrin tim dhe një shoqatë velierash sportive që kam krijuar me miq pasionantë të tyre, nuk kanë lidhje me asnjë biznes dhe aq më tepër me skafe apo gomone. I hedh poshtë me neveri këto sajesa, pasi duan të keqpërdorin në mënyrë të neveritshme këtë ngjarje tragjike, për ta mbajtur gjallë për hallet e tyre politike”, shkruan Çuçi.

Ndërkohë që në QKB rezulton si pronar. Gënjen Çuçi apo QKB-ja?

Për më tepër, po të mos ishin mësuar të dhënat e biznesit e tij, të gjitha gjasat tregojnë se as nuk kishte ndërmend të reagonte./CNA.al

Lajmet e fundit nga