LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bajram Begaj hesht për tragjedinë e Himarës/ Meta kyç gojën për zëvendësin e tij

5 Gusht 2022, 11:18, Aktualitet CNA

Bajram Begaj hesht për tragjedinë e Himarës/ Meta kyç

Kreu i PL-së, Ilir Meta, është pyetur në lidhje me heshtjen e Presidentit Bajram Begaj për tragjedinë e Himarës.

Meta ka refuzuar të japë një përgjigje për sjelljen e Presidentit të ri, përballë tragjedisë që ka tronditur mbarë opinionin publik.

Një ditë më parë u zhvillua dhe një protestë kur edhe Meta ishte i pranishëm./CNA.al

Lajmet e fundit nga