LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Birra “Peja” pushton Tiranën/ Reklamë gjigande në kryeqytet

26 Gusht 2022, 21:39, Aktualitet CNA

Birra “Peja” pushton Tiranën/ Reklamë gjigande në

Pas suksesit të padiskutueshëm në 5 netët magjike të “Festës së Birrës” në Korçë, birra “Peja” ka pushtuar Tiranën.

Një reklamë gjigande e birrës “Peja” është vendosur në Parkun e Liqenit Artificial, ku po mbahet “Sunny Hill Festival”.

Në këtë natë të parë të festivalit të organizuar nga babai i këngëtares Dua Lipa, Dukagjin Lipa, vëmendjen e ka marrë reklama 20 metra e birrës “Peja”, birra shqiptare që ka bërë për vete të gjithë pijedashësit.

Birra “Peja” pushton Tiranën/ Reklamë gjigande në

Edhe në këto tre netë të tjera feste, “Peja” ndodhet më pranë nesh dhe fton këdo të shijojnë pijen më të mirë në treg.

Në këto netë vere, ku gjithkush ka nevojë për freskinë e një pije të ftohtë, një nga zgjedhjet ideale do të ishte birra “Peja”, e cila theu rekordet e shitjeve në Korçë gjatë “Festës së Birrës”.

Mos harroni! Kuk ka festë, ka edhe “Peja”./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga