LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Enigma/ Kush është Miss-i që shoqëronte Vis Martinajn

26 Gusht 2022, 18:18, Aktualitet CNA
Enigma/ Kush është Miss-i që shoqëronte Vis Martinajn
Foto montazh - Ervis Martinaj

Ervis Martinaj, personi i shumëkërkuar nga autoritetet, është parë mbrëmjen e 5 Gushtit 2022, në ambientet e një hoteli në plazhin e Durrësit, por ai nuk ka qenë vetëm.

Martinaj ka qenë në praninë e një vajze të njohur në botën e show-t.

Një prej misseve shqiptare ka shoqëruar në hotel Martinajn, i cili një ditë më pas është parë në Tiranë në ambientet e një biznesi që ndodhet në zonën e “Zogut të Zi”.

Mësohet se ajo është një nga misset shqiptare të viteve të fundit, e cila kishte një marrëdhënie intime me Martinajn.

Në ambientet e hotelit, dyshja janë shoqëruar edhe nga agjenti i Operacionales, Jeton Lami. Ky i fundit ka dërguar Martinajn dhe missin shqiptar në hotel me një mjet luksoz “Audi A8” dhe i ka prenotuar atyre një dhomë rreth orës 21:15.

Ata kanë qëndruar tek Hotel Adriatik në Durrës dhe janë larguar pak pas orës 10 të mbrëmjes.

SPAK ka në dorë video e filmime me missin që shoqëron Martinajn, por këto pamje nuk janë bërë publike.

Ende nuk dihet roli i vajzës, por emri i saj mbahet konfident për të mos cënuar hetimet./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga