LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Belind Këlliçi, përballë kryeministrisë së blinduar/ Ja kush e shoqëron

12 Nëntor 2022, 14:48, Aktualitet CNA

Belind Këlliçi, përballë kryeministrisë së

Pak para nisjes së protestës së Partisë Demokratike, deputeti Belind Këlliçi ka shkuar përballë kryeministrisë, që është blinduar me pllaka metalike.

Në postimin e tij në "Facebook", ai shfaqet entuziast krah ish-kryetarit të të përndjekurve politikë, Tomorr Alizotit, duke thënë se çdo shqiptar ka një arsye për të protestuar.

Postimi i plotë:

Bashkë me Tom Alizotin ju bëjmë thirrje të dilni në protestë! Secili prej jush ka arsyet e veta për të protestuar. Prandaj bëhuni dy, tre, një familje, një grup shoqëror, një kolektiv pune, dhe zbrisni në shesh për të kërkuar të drejtën tuaj. Bëhuni zë për veten dhe vendin tuaj!/CNA.al

Lajmet e fundit nga