LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Artan Hoxha zbardh kronologjinë e ngjarjes/ 13 minutat e Alma K. në zyrën e Safet Gjicit

19 Qershor 2023, 17:37, Aktualitet CNA

Artan Hoxha zbardh kronologjinë e ngjarjes/ 13 minutat e Alma K. në

Gazetari investigativ, Artan Hoxha publikoi mesditën e sotme vazhdimin e videos së Safet Gjicit me shtetasen Alma K. në zyrën e kryebashkiakut të Kukësit.

Ashtu siç raportoi edhe më parë CNA, përtej aktit seksual fshihej shkelja me tenderin e qenve të rrugës, gjë që u konfirmua nga biseda në zyrën e Gjicit.

Pak më parë, Artan Hoxha ka publikuar disa foto, të cilat zbulojnë kronologjinë e ngjarjes në 13 minuta.

Në pak minuta, Alma K. kryen aktin seksual me Safet Gjicin në zyrën e kryetarit të bashkisë dhe bisedon për projektin e qenve të rrugës. Gjici i jep udhëzimet nënkryetarit Granit Gjana për të ndjekur hapat ligjorë për projektin e qenve.

Vajza shkon në zyrën e nënkryetarit të bashkisë Granit Gjana dhe merr udhëzimet për dokumentat që duhen, dorëzon letrat dhe vendos kontaktin direkt me të, për të mbyllur në pak çaste çdo gjë dhe për tu larguar nga ndërtesa e bashkisë së Kukësit.

Statusi i plotë i Artan Hoxhës:

Kisha dëgjuar kryeministrin, të fliste per efekshmerine, shpejtesine dhe rendimentin e larte te administrates se tij, por nuk e kisha besuar.

Por si ka thene Sali Berisha, “Mendimi evolon”.

Kur thote Berisha (qe mbetet gjithnje i njejti) imagjino ne, vdekataret e thjeshte…

Tashme jam i bindur me ze dhe figure, se “Padishau” yne, ka te drejte.

Administrata ne Kukes, duket flake fare,

“shpejtesi sketerre,

efikasitet maksimal,

rendiment absolut”…

Shikojeni ne fotot e meposhteme kronologjine e plote, se si nje qytetare krejt e paverifikuar, kush eshte dhe çfare perfaqeson, brenda 13 minutash,

hyn ne bashkine e Kuksit,

“perdhunon” kryetarin ne zyren e vet,

rregullon eferen per projektin e kastrimit dhe sterilizimit te qeneve te rruges,

ploteson dokumentacionin ne zyren e nenkryetarit,

dhe iken ne hallin e vet….

Foto 1)- 15:59:30

Artan Hoxha zbardh kronologjinë e ngjarjes/ 13 minutat e Alma K. në

fillon “procedura” në zyren e kryebashkiakut.

Foto 2)- 16:03:44

Artan Hoxha zbardh kronologjinë e ngjarjes/ 13 minutat e Alma K. në

Mbaron me sukses “procedura”.

Foto 3)- 16:04:28,

Artan Hoxha zbardh kronologjinë e ngjarjes/ 13 minutat e Alma K. në

Nis biseda per projektin e qenve..

Foto 4)- 16:06:47,

Artan Hoxha zbardh kronologjinë e ngjarjes/ 13 minutat e Alma K. në

Mbyllet biseda për projektin e qenve rrugaçe, thirret ne zyren e kryetarit, nenkryetari Granit Gjana, per te ndjekur hapat ligjore per projektin e qenve.

Foto 5)-16:11:08,

Artan Hoxha zbardh kronologjinë e ngjarjes/ 13 minutat e Alma K. në

Vajza shkon në zyren e nenkryetarit te bashkise Granit Gjana dhe merr udhezimet per dokumentat qe duhen per projektin.

Foto 6)-16:11:18,

Artan Hoxha zbardh kronologjinë e ngjarjes/ 13 minutat e Alma K. në

Vajza mbaron me nenkryetarin, dorezon letrat dhe vendos kontaktin direkt me te.

Foto 7)-16:11:42,

Artan Hoxha zbardh kronologjinë e ngjarjes/ 13 minutat e Alma K. në

Vajza del nga bashkia Kukës pasi ka mbyllur praktikisht nje projekt qe do financohet nga banoret e Kukesit.

Foto 8)-16:13:04,

Artan Hoxha zbardh kronologjinë e ngjarjes/ 13 minutat e Alma K. në

Vajza ndez makinen dhe para se te niset, degjohet nje e lehur qeni, te cilin e ka në sediljen e pare te makines…

Foto 9)- Dielli do te lind serish, jeta vazhdon.

Degjohemi ne skandalin e radhes…/ CNA.al

Lajmet e fundit nga