LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ja si e gjeni CNA.al dhe CNA HD TV/ Media më dinamike

18 Qershor 2023, 13:51, Aktualitet CNA

Ja si e gjeni CNA.al dhe CNA HD TV/ Media më dinamike

Ju ftojmë të na ndiqni për gjithçka që ndodh në kohë në vend, rajon dhe botë. Investigime, analiza dhe komente ekskluzive.

Na gjeni në platformën tokësore Klan, në platformat Tibo dhe Klani im. Në rrjetet kabllore dhe OTT.

Ndiqeni live CNA HD 24 orë online këtu: https://www.cna.al/live 

Për të rejat më të fundit, për të pathënat dhe dritëhijet: bashkohuni në kanalin tonë në YouTube dhe mund të na ndiqni kudo në botë, regjistrohu këtu: https://www.youtube.com/@citynewsalbania  

Instaloni aplikacionin në IOS këtu: https://bit.ly/3PhiqfQ  dhe ANDROID këtu: https://bit.ly/462u1W6  

Jemi kudo në platformat dhe rrjetet sociale:

Instagram: https://www.instagram.com/cna.lajme/ 

Facebook: https://www.facebook.com/citynewsalbania 

Tik Tok: https://www.tiktok.com/@citynews.al?lang=en 

Twitter: https://twitter.com/citynewsalbania 

FALEMINDERIT!

 

Lajmet e fundit nga