LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aktori lëshon “bombën”: Ka prezantues të mëdhenj që bëjnë gjëra më të frikshme se Gjici

18 Qershor 2023, 11:25, Aktualitet CNA

Aktori lëshon “bombën”: Ka prezantues të mëdhenj

Aktori Rezart Veleshnja ka reaguar pas publikimit të videos erotike të ish-kryebashkiakut Safet Gjici në zyrë.

Ai është shprehur se ka prezantues të mëdhenj që bëjnë gjëra më të frikshme se Safet Gjici.

Aktori thotë se kjo është më e vogla, ndërsa shton se ka njerëz që ngatërrohen nëpër familje.

Ne kemi prezantues të mëdhenj ekranesh, të njohur, emisionesh që janë perversë dhe bëjnë gjëra shumë të frikshme, jo si kjo e Safetit.

Bëjnë gjëra shumë të frikshme, ngatërrohen nëpër familje. Hajde, se do dalin dhe këto të tjerat. Kështu që kjo e Safetit ishte më vogla”, tha aktori./CNA

 

Lajmet e fundit nga