LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas video skandalit, Safet Gjici bën veprimin e radhës

17 Qershor 2023, 09:55, Aktualitet CNA
Pas video skandalit, Safet Gjici bën veprimin e radhës

Pas shkarkimit të tij nga detyra, ish-kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici ka mbyllur llogarinë zyrtare në rrjetin social “Facebook”.

Pas reagimit të tij për videon e seksit, në faqen e tij vërshuan komentet negative dhe fillimisht Gjici mbylli komentet, por sot me sa duket ka vendosur të rrijë për ca kohë larg rrjeteve sociale.

Nëse kërkohet në Facebook emrin e tij, më saktësisht “Safet Gjici Faqja Zyrtare”, dalin vetëm artikuj dhe postime që lidhen me emrin e tij, por jo llogaria zyrtare e ish-kryebashkiakut socialist. Mesditën e djeshme,  u publikua një video-skandal ku shfaqej Safet Gjici duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë, në Bashkinë e Kukësit. Përmes një shënimi në llogarinë në Facebook, ai njoftoi dorëheqjen dhe foli për kurth nga kundërshtarët./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga