LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video erotike e kryebashkiakut Gjici/ Shemsi Prençi: Duhet shkarkuar menjëherë nga detyra

16 Qershor 2023, 13:29, Aktualitet CNA

Video erotike e kryebashkiakut Gjici/ Shemsi Prençi: Duhet shkarkuar

Videoja erotike e kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjici, është bërë virale në të gjitha mediat.

Ndaj këtij skandali ka pasur reagime të shumta në rrjetet sociale, por edhe në media.

Gjatë një interviste televizive ka komentuar mbi këtë skandal dhe ish-drejtuesi i policisë, Shemsi Prençi.

Ai shprehet se Kryeministri Edi Rama duhet ta shkarkojë Gjicin menjëherë.

“Kryeministri duhet të marrë vendimin për ta shkarkuar, ndërsa pjesa tjetër për t’u proceduar ligjërisht ndoshta do të dojë që përveç flagrancës edhe një kallëzim. Mesa jam informuar është bërë pak ditë pas zgjedhjeve, është festuar fitorja e mandatit të Gjicit”, - tha Prençi./CNA

Lajmet e fundit nga