LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video virale/ Kryebashkiaku filmohet në zyrë duke...

16 Qershor 2023, 12:54, Aktualitet CNA
Video virale/ Kryebashkiaku filmohet në zyrë duke...
Foto e shkeputur nga video

Një video, e cila është bërë virale, po qarkullon në rrjete sociale, por po raportohet edhe në disa media. Bëhet fjalë për kryebashkiakun e zgjedhur në detyrë dhe Presidentin e FK Kukësi, zotin Safet Gjici.

Videoja duket se është në një ambient zyre dhe së bashku me një femër duket se kryejnë marrëdhënie intime. Materiali i shpërndarë në video, duket se është bërë nga kamera e fshehtë nga vetë personi që e ka shoqëruar Gjicin apo persona të tretë, por fakti është që tashmë videoja është bërë virale e po qarkullon në rrjete sociale dhe disa media kanë vendosur dhe ta transmetojnë. Ambienti duket se janë në një zyrë.

Video virale/ Kryebashkiaku filmohet në zyrë duke...

CNA ka vendosur të mos e transmetojë videon, por të raportojë lajmin, pasi janë të gjitha informacionet që veprimi të ketë ndodhur në zyrën e shtetit.

Kjo mund t'u përkasë hetimeve në lidhje me ngjarjen. Ende nuk ka informacion se kush janë publikuesit e vërtetë të videos dhe cila është arsyeja e publikimit të kësaj, që mund të quhet një skandal seksual i një kryebashkiaku në zyrë.

Thjesht dhe vetëm mbetet për t'u sqaruar është zyra e bizneseve private apo është zyra e kryetarit të bashkisë. Në rast se do të ishte kjo e fundit është një skandal që përfshin një shkelje etike dhe zoti Gjici ndoshta duhet të shkojë drejt shkarkimit.

Gjithashtu mësohet se një emision investigativ në televizionin e Big-ut, dje është anuluar dhe më pas sot videoja ka qarkulluar në rrjetet sociale. /CNA

Lajmet e fundit nga