LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“U hoq si franceze, i bëri video duke u masturbuar…”, gruaja në videon me Safet Gjicin pati një histori me zyrtarin e lartë që vdiq 50 vjeç nga infarkti

18 Qershor 2023, 10:20, Aktualitet CNA

“U hoq si franceze, i bëri video duke u masturbuar…”,

Gruaja që shfaqet në videon me Safet Gjicin ka pasur më herët në shënjestër zyrtarë të tjerë të lartë.

Një burim që njihet me një nga viktimat e saj, tha se në të paktën një rast, shantazhi për t’i marrë viktimës shuma parash me videot e regjistruara, ka shkaktuar edhe probleme të rënda.

Burimi tregoi se një rast tipik ka qenë ai i një ish-zyrtari që ka mbajtur poste të larta, ndër të cilat post drejtues në një nga qytetet më të mëdha të vendit.

Ai sot nuk jeton më, ndërroi jetë nga infarkti papritur në moshën vetëm 50-vjeçare.

Në kohën e episodit fatal që i mori jetën, ai ka pasur një histori pikërisht me A.K., 40-vjeçaren e shfaqur në videon me Safet Gjicin, e cila në atë kohë ka qenë rreth 33 vjeçe.

Sipas burimit, A.K. i është prezantuar fillimisht zyrtarit të lartë si franceze. Njohja është thelluar më pas me biseda të gjata me mesazhe telefonike. Gjatë njërës prej këtyre A.K., ka arritur t’i bëjë zyrtarit një regjistrim video duke u masturbuar.


Videoja është përdorur më pas për t’i bërë atij presion.

“Kur ai ka zbuluar ekzistencën e videos dhe identitetin e vërtetë të personit që kishte njohur, kërcënimi se ajo video mund të bëhej publike, është kthyer në fatal”, – tha burimi që e lidh infarktin që i mori jetën zyrtarit pikërisht me këtë histori. (DITA)

 

Lajmet e fundit nga