LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arrestohet 28-vjeçarja në Korçë/ Përplasi të moshuarin me makinë, 79-vjeçari ndërroi jetë në spital

22 Shtator 2023, 19:54, Aktualitet CNA
Arrestohet 28-vjeçarja në Korçë/ Përplasi të
Foto ilustruese

28-vjeçarja e cila po drejtonte mjetin që u përfshi në një aksident të ndodhur në Korçë ditën e sotme është vënë në prangat e policisë.

E reja me inicialet O. M., banuese në Korçë, në bulevard "Republika", Korçë, duke drejtuar automjetin tip "Benz", ka aksidentuar biçiklistin M. A., 79 vjeç, banues në Korçë, i cili ndërroi jetë në spitalin e Korçës.

Nga ana e Policisë po kryhen veprimet hetimore dhe po punohet për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Korçë./ CNA

Lajmet e fundit nga