LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident në Qerret-Mali i Robit/ Humb jetën drejtuesi i ciklomotorit, shoferja e mjetit në spital

9 Nëntor 2023, 20:54, Aktualitet CNA
Aksident në Qerret-Mali i Robit/ Humb jetën drejtuesi i ciklomotorit,
Foto ilustruese

Një aksident automobilistik është shënuar në aksin rrugor Qerret-Mali i Robit.

Një  automjet me drejtuese shtetasen I. G., është përplasur  me një ciklomotor me drejtues shtetasin F. D.

Drejtuesi i  ciklomotorit ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Shoferja e automjetit shtetasja I. G, ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor  po punon për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin ligjor të shkakut  të aksidentit./ CNA

Lajmet e fundit nga