LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në aksin Lezhë-Laç/ Disa të plagosur, 2 prej tyre në gjendje të rëndë

22 Nëntor 2022, 20:33, Kronika CNA
Aksident në aksin Lezhë-Laç/ Disa të plagosur, 2 prej tyre
Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Laç, pranë kryqëzimin të Rrilës.

Sipas asaj që raportohet në media, dy automjete janë përplasur dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur disa persona.

Dy prej tyre thuhet se janë në gjendje të rëndë. Ata janë dërguar me urgjencë drejt spitalit të Lezhës ku po marrin ndihmën mjekësore./ CNA.al

Lajmet e fundit nga