LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Përplasen makinat duke bërë gara/ Humb jetën njëri nga shoferët

20 Nëntor 2022, 21:18, Kronika CNA
Përplasen makinat duke bërë gara/ Humb jetën njëri nga
Foto ilustruese

Dy automjete janë përplasur tek Arena Kartin Albania 3, në fshatin Pjesës së Shijakut.

Makinat janë përplasur gjatë garave me mjete sportive dhe si pasojë fatkeqësisht raportohet se ka humbur jetën njëri prej drejtuesve.

Konkretisht ka ndërruar jetë shtetasi me iniciale A.M., 40 vjeç, banues në Fier.

“Në fshatin Pjesës, Shijak, tek Arena Kartin Albania 3, gjatë garave me mjete sportive, janë përplasur dy automjete.

Si pasojë e përplasjes ka humbur jetën njëri prej drejtuesve shtetasi A.M., 40 vjeç, banues në Fier.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga