LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksidentohet një kamion/ Bllokohet aksi rrugor Memaliaj-Krahës

22 Nëntor 2022, 12:57, Kronika CNA
Aksidentohet një kamion/ Bllokohet aksi rrugor Memaliaj-Krahës
Foto Ilustruese

Rreth orës 12:20, në aksin nacional Memaliaj-Krahës, në afërsi të fshatit Iliras, është përmbysur dhe për pasojë ka bllokuar rrugën, automjeti kamion (pa ngarkesë), që drejtohej nga shtetasi I. M., banues në Serbi.

Policia njofton se nuk ka dëme njerëzore, por vetëm materiale.

Shërbimet e Policisë Rrugore ndodhen në vendngjarje dhe po menaxhojnë lëvizjen e automjeteve, me qëllim që të vijojë normalisht qarkullimi i tyre.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./CNA.al

Lajmet e fundit nga