LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto+video-Papastërtia “mbyt” autobusët e Unazës/ Rrezik për shëndetin e qytetarëve

3 Maj 2022, 10:43, Denoncim CNA

CNA.al ka siguruar disa pamje brenda një prej autobusëve të linjës së Unazës, që lënë shumë për të dëshiruar.

Qytetarët, të shqetësuar dhe të revoltuar nga gjendja brenda autobusëve, kanë denoncuar dhe kanë fotografuar pamjet ku shihet që higjiena është minimale.

Duke qenë në kohë pandemie, ku e gjithë bota po lufton me variantet e reja të Coronavirus-it, qytetarët përballen me këtë gjendje në një prej shërbimeve që ata përdorin çdo ditë.

Përveç papastërtisë, një tjetër shqetësim janë edhe kondicionerët e autobusëve, që rrjedhin ujë nga vjetërsia.

Për më tepër shihni foton dhe videot që flasin më shumë për gjendjen brenda autobusëve./ CNA.al

Lajmet e fundit nga