LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Një verë plot shëndet dhe diell”/  Meta uron 14 Marsin me foton simbolike

14 Mars 2022, 08:22, Aktualitet CNA

Presidenti Ilir Meta , ka uruar ditën e verës nëpërmjet një postimi në faqen e tij në rrjetet sociale.

Ndërsa ka postuar edhe foton, me veroren që simbolizon Ditën e Verës, Meta shkruan: Një Verë plot shëndet dhe diell. Gëzuar!

Lajmet e fundit nga