LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zgjedhjet e 6 marsit/ Ja, sa qytetarë thirren për të votuar

14 Shkurt 2022, 10:59, Politikë CNA
Zgjedhjet e 6 marsit/ Ja, sa qytetarë thirren për të votuar

Kreu i KQZ Ilirjan Celibashi ka njoftuar në zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit, do të thirren për të votuar  648.536 qytetarë.

Kujtojmë se zgjedhjet e pjesshme do të zhvillohet në 6 Bashki dhe konkretisht në bashkitë Shkodër, Durrës, Dibër, Vorë, Rrogozhinë dhe Lushnjë./CNA.al

Lajmet e fundit nga