LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ti kthejmë bashkinë qytetarëve të Lushnjes”/ Elton Bano nis takimet me banorët

6 Shkurt 2022, 19:13, Politikë CNA

Kandidati i koalicionit ?Shtëpia e lirisë? për Bashkinë e Lushnjës, Elton Bano, ka zhvilluar sot një takim në Gorre me banorët e zonës.

Banorët kanë adresuar problematikat e tyre, ndërsa kanë marrë  premtimin se në Lushnje nuk do të ketë më dallime mes demokratëve dhe socialistëve dhe se do të marrin përgjigje për ccdo ankesë të adresuar.

?Takimi i realizuar sot në Gorre, Lushnje, ju falenderoj të gjithëve për pjesëmarrjen dhe problematikat e diskutuara.

Vihet re dukshëm nga qytetarët ndarja e padrejtë që i behët nga pushteti i majtë. Ky fakt i ka penalizuar në shumë aspekte dhe ne e themi me bindje se nuk do të ketë dallim mes demokratëve dhe socialistëve, qytetarët e Lushnjes do marrin përgjigje për cdo kërkëse dhe ankesë të adresuar.

Bashkë do fitojmë!

Ti kthejmë bashkinë qytetarëve të Lushnjes.?/E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga