LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Shtëpia e Lirisë, Shtëpia e Blinduar dhe Shtëpia Publike”/ Ironia e Nard Ndokës

6 Shkurt 2022, 13:42, Politikë CNA

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, ka udhëzuar shqiptarët se kë duhet të votojnë në zgjedhjet e pjesshme vendore.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, Ndoka iu tregon shqiptarëve se cila është përzgjedhja e tij, duke ironizuar Lulzim Bashën dhe kryeministrin Edi Rama.

?Zgjedhjet me 6 Mars:

– Shtëpia e Lirisë????

– Shtëpia e Blinduar?

– Shtëpia Publike??, shkruan Ndoka./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga