LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Shpopullimi i vendit/ Meta: Projekt i qëllimshëm antikombëtar

6 Shkurt 2022, 17:47, Politikë CNA

?Shpopullimi është një projekt i qëllimshëm antikombëtar?. Kështu është shprehur presidenti Ilir Meta, i cili teksa ka shpërndarë një video në rrjetin social Facebook, shkruan se Shqioëria ka nevojë për shpresë dhe besim për të rikthyer qytetarët në vendin e tyre për një të ardhme më të sigurt.

?Shpopullimi i Shqipërisë është një projekt i qëllimshëm antikombëtar.

Më shumë se kurrë, Shqipëria ka sot nevojë për shpresë dhe besim, që shqiponjat të kthehen dhe të qëndrojnë në folenë e tyre, ku të jetojnë të qetë dhe të ndërtojnë të ardhmen e sigurt europiane!

Të gjithë bashkë kundër shpopullimit të Shqipërisë!

Përgëzime gazetarit Marin Mema për profesionalizmin e tij!?, shkruan Meta./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga