LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U dhunua nga bashkëshorti/ Gruaja hidhet nga lartësia

26 Tetor 2021, 11:24, Aktualitet CNA

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në kryeqytet, ku një grua e cila dyshohet se dhunohej nga i shoqi, është hedhur nga kati i dytë i banesës.

Mësohet se gruaja është dërguar menjëherë në spital, ku edhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ?Memo Meto? ndërsa raportohet se efektivët bënë të mundur arrestimin e bashkëshortit të saj, shtetasit me iniciale E. M., 33 vjeç. Nga raportimet paraprake, thuhet se gruaja është ndjerë e frikësuar nga i shoqi, ndaj dhe e ka marrë këtë akt.

?Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit E. M., 33 vjeç, pasi në rrugën ?Memo Meto?, në banesë, ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes, e cila është ndjerë e frikësuar dhe është hedhur nga kati i dytë i banesës. Aktualisht kjo shtetase ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve? njofton policia./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga