LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Tirana nesër pa energji elektrike/ OSHEE publikon zonat dhe oraret

24 Tetor 2021, 16:47, Aktualitet CNA

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE ka njoftuar se ditën e nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës.

OSHEE bën me dije se do të mbesin pa energji elektrike zonat e mëposhtme:

Mirmbrema/Njoftim për abonentët #Tiranë
Stakim, 25 tetor?

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datën 25 tetor gjatë intervalit kohor 11:00-13:00 do të kryhen punime në NST Traktora. Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë?

Pjesërisht: Kodra e Priftit, Shkozë, zona pranë Depos së Ujit, Rruga ?Todi Shkurti? (prane pallateve Grand),
?Kodra e Kokonozëve?, rruga ?Pasho Hysi?, Kryegjyshata, Poligrafiku, Burgu 325, Pallate pranë Oxhakut te shkolla e Bashkuar, Porcelani, Zona Farkë Zona rreth ?Qytetit Studenti?, Zona pranë ish-Uzinës Traktori,
Shkozë ?

Lajmet e fundit nga