LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vendi nuk gjen qetësi/ Regjistrohet një tjetër lëkundje tërmeti

24 Tetor 2021, 08:15, Aktualitet CNA
Vendi nuk gjen qetësi/ Regjistrohet një tjetër lëkundje

Një tjetër lëkundje tërmeti është regjistruar në vendin tonë në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Sipas EMSC, lëkundja me magnitudë 3.5 dhe thellësi 0 km është regjistruar rreth orës 09:30.

Ajo është regjistruar 7 km në Perëndim të Himarës dhe 116 km në jug të Elbasanit./CNA.al

Lajmet e fundit nga