LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Së shpejti në treg salçiçe dhie nga “FIX”!

24 Tetor 2021, 06:16, Aktualitet CNA

Nuk ka të dytë si salçiçe dhie e FIX! së shpejti në treg!

Kompania ?FIX? si gjithmonë ?UNIKE? për krijimin e recetave origjinale tradicionale shqiptare.

Mish dhie 100% i freskët, mbarështuar nga blegtorët me tradita dhjetravjeçare të zonës malore të Korçës. Kjo salçiçe me zorrë natyrale qengji është e lehtë në tretje, karakteristikë e mishit të dhisë. Duhet të trajtohet paraprakisht me skuqje ose pjekje në zgarë përpara ngrënies. Shoqërohet më së miri me një game të gjerë pijesh alkoolike: raki, verë, birrë, etj.

Vëmendje! Ashtu si çdo ushqim, edhe salçiçja e dhisë shijon më shumë me njerëzit tuaj të dashur dhe familjen sepse ?FIX është shija e familjes?.

*Shumë shpejt do të jetë në pikat e shitjes!

FIX ? Shija e familjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga