LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Gledis Nano zbarkon në SPAK/ Takim kokë më kokë me Arben Krajën

23 Tetor 2021, 09:19, Aktualitet CNA

Mëngjesin e të shtunës, Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano ka zbarkuar në zyrat e SPAK.

Raportohet se përreth 20-25 minuta,  ka  zhvilluar një takim me kreun e SPAK Arben Kraja.

Nuk ka njoftim zyrtar as nga Policia dhe as nga SPAK, për objektin e bisedës me dy krerëve të drejtësisë.

Ky takim vjen pas opracionit anti-drogë në disa qytete të Shqipërisë, ku u prangosën edhe oficerë policie./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga