LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ish deputetja e LSI në pritje të ëmbël/ Zbulon gjininë e foshnjës

24 Tetor 2021, 09:02, Aktualitet CNA
Ish deputetja e LSI në pritje të ëmbël/ Zbulon gjininë

Ish-deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka bërë me dije se është në pritje të ëmbël dhe se do të bëhet nënë e një vajze. Ajo ka folur për herë të parë për këtë periudhë me rëndësi në jetën e saj, duke deklaruar se shtatëzania e ka ndihmuar t?i shohë gjërat në një tjetër perspektivë.

?Ky lajm sikur më ndryshoi dhe më bëri të shikoj gjërat me një tjetër perspektivë, duke i marrë të gjitha vendimet dhe ato që kishin ndodhur me një tjetër lloji qetësie dhe me një tjetër reflektimi. Kështu mund të them që vera përtej angazhimit politik pati dhe këtë përjetim të bukur?, -u shpreh ish-deputetja në një intervistë për ?Fitstation?.

Ajo ka zbuluar se lajmin për shtatzaninë e ka marrë fill pas përfundimit të fushatës, në një periudhë tepër të rënduar sipas saj.

?Ka qenë një moment shumë interesant lajmi për shtatzëninë time, e mora vesh pasi kisha përfunduar fushatën. Në një periudhë ku isha shumë e ngarkuar dhe e rënduar, për shkak të gjithë asaj që ndodhi në fushatë?, shprehet Mehmetaj./CNA.al

Lajmet e fundit nga