LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Njihuni me shenjat e horoskopit që bien shumë lehtë në dashuri

29 Shtator 2020, 13:19, Horoskopi CNA
Njihuni me shenjat e horoskopit që bien shumë lehtë në

Peshqit

Me shumë empati, shenja e Peshqve ka tendencë të dashurohet mjaft lehtë pikërisht për shkak të shpirtit të ndjeshëm, megjithëse nuk duken gjithmonë të interesuar për një marrëdhënie serioze, e cila mund të vihet në dyshim lehtësisht pikërisht për shkak të humorit lehtësisht të ndryshueshëm. Peshqit shpesh lëvizin nga një dashuri në tjetrën brenda një kohe të shkurtër.

Shigjetari

Humor, romantik dhe fuqimisht pozitiv, Shigjetari nuk ka nevojë për shumë komplimente për t’u goditur nga shigjeta e Cupidit, ose kështu duket: ata priren të jenë shumë impulsivë dhe vendosmërisht nuk reflektojnë kur takojnë dikë që mund të favorizojë një “histori” ose një marrëdhënie. të thella dhe të qëndrueshme.

Në përgjithësi kurioz nga natyra, ai nuk kërkon vazhdimisht dashuri, por sigurisht nuk është një zemër prej guri, duke pasur shumë besim në ndjenjat më të pastra të qenies njerëzore, ai ka tendencë të lidhet shumë lehtë dhe madje dashuria gjithmonë duket të jetë prapa qoshe, megjithëse jeta e tij shpesh është e mbushur me histori që nuk janë veçanërisht të qëndrueshme, sepse ai nuk i pëlqen rutina e çiftit.

Gaforrja

Shpirt i ndjeshëm, Gaforrja është ndër shenjat më optimiste në radhë të parë, të cilat e shtyjnë atë të shohë të mirën edhe atje ku në të vërtetë nuk ekziston: kjo është arsyeja pse ai shpesh bie në dashuri me njerëz që nuk janë gjithmonë të pajtueshëm, edhe nëse një nga këto marrëdhënie mund të dëmtojë në një farë mënyre i thellë, Kanceri është “i dënuar” të jetë gjithnjë me shpresë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga