LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Treni merr përpara makinën në Kosovë/ Një person humb jetën, plagosen dy të tjerë

3 Shtator 2018, 21:48, Aktualitet CNA

Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në fshatin Dush, i cili ndodhet në  komunën e Klinës në Kosovë.

Një tren ka përplasur një makinë tip ?Mercedes?, ku ndodhej një grua së bashku me dy fëmijët e saj të mitur, 7 dhe 5 vjeç, shkruajnë mediat kosovare.

Lajmi është konfirmuar edhe nga zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj.

Mësohet se gruaja ka hubmur jetën në vend, ndërsa dy fëmijët e saj të mitur janë dërguar në spital, pasi kishin marrë plagë të rënda. /CNA.al

Lajmet e fundit nga