LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

U tall me Bashën në rrjetet sociale/ Deputeti i kundërpërgjigjet Ramës

3 Shtator 2018, 21:00, Aktualitet CNA

Kryeministri Edi Rama në një postim të disa orëve më parë në rrjetet sociale, ka ironizuar kreun e opozitës Lulzim Basha.

Rama shkruante se Basha në vend që të jetë në Tiranë është në Shkodër, si dhe e gjithë vëmendja e PS është tek njerëzit.

Në lidhje me postimin e Ramës, ka reaguar deputeti demokrat, Gent Strazimiri.

Ky i fundit shkruan në rrjetet sociale, se vëmendja e opozitës është tek shkodranët, duke lënë të nënkuptohet se edhte ata janë njerëz.

“E gjithë vëmendja tek njerëzit”… jo tek shkodranët?! Opozita është tek shkodranët e jo “tek njerëzit”?!
Ty veç Zoti ta shtoftë inatin e po e çil at derë or “trim”!!!!!/ ka shkruar Strazimiri në rrjetet sociale. /CNA.al

Lajmet e fundit nga