LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Vrasësit e shkodranëve janë burra të mirë”/ Ish-ministri Ramës ‘dush të ftohtë’ Xhafajt

3 Shtator 2018, 20:02, Aktualitet CNA

Ish-ministri i Drejtësisë në qeverinë Rama 1, Ylli Manjani me anë të një postimi në rrjetet sociale ka reaguar në lidhje me deklaratën e ministrit Xhafaj gjatë seancës parlamentare, mbajtur pasditen e sotme.

Manjani në postimin e tij i referohet ministrit Xhafaj duke e quajtur shoku Fatmir dhe se sipas tij shkodranët që u vranë paskan qenë vrasës.

?Dmth vrasësit e tyre janë ?burra të mirë??! Hajde ministër, hajde?!,- ka vazhduar Manjani më tej.

Postimi i plotë

Shkodranët që u vranë paskan qënë vrasës-thotë shoku Fatmir.

Dmth vrasësit e tyre janë ?burra të mirë??!

Hajde ministër, hajde!/ CNA.al

Lajmet e fundit nga