LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, 2 shtator 2018

2 Shtator 2018, 06:21, Aktualitet CNA

Këto janë titujt kryesorë të gazetave për ditën e sotme, e dielë 2 shtator 2018.

“Gazeta Shqiptare” hapet me titullin “Breshëri plumbash, vritet biznesmeni”, dhe vijon më tej me titullin “Vlahutin: Jo të gjithë e donin reformën, politika të gjejë zgjidhje”.

E përditshmja “Koha Jonë” hapet me titullin “Gjermania: Jo, ndryshim kufijsh!”, ndërsa më tej shkuan “Nard Ndoka: Shko në Shkodër zoti Kryeministrër, Voltana Ademi: Mjaftë më!”, “Presidenti Ilir meta pret në një takim një grup turistësh nga Izraeli”.

Gazeta “Shqiptarja.com” hapet me titullin “Kriza në PD, Topalli: Basha vartës i Ramës, aleanca me LSI shuan PD”, dhe më tej shkruan “Ish-të përndjekurit, si do të ndahen paratë dhe trashgimtarët”. /CNA.al

Lajmet e fundit nga