LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk ke parë gjë akoma”/ Paralajmërimi i fortë i aktorit për Veliajn

3 Shtator 2018, 21:54, Aktualitet CNA

Aktori Neritan Liçaj me anë të një postimi në rrjetet sociale i ka kërkuar kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj të bëj kujdes kur fyen artistët.

Në postimin e tij, Liçaj shkruan se Veliaj nuk ka parë asgjë akoma nga artistët.

Kujtojmë se debati midis një grupi atistësh dhe Veliajt për shembjen e ?Teatrit Kombëtar? vazhdon akoma.

Postimi i plotë

O fiqshites qe shet fiq ne shesh rri e fiq shet!

Ej…lalifiku nga artistet ske pare gje ende prandaj kujdes kur fyen artiste.

QARTE?!!!/ CNA.al

Lajmet e fundit nga