LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Snoop Dogg feston sot ditëlindjen ja sa vjeç mbush rreperi!

21 Tetor 2016, 10:00, Lifestyle CNA

Snoop Dogg feston ditëlindjen dhe sigurisht në një ditë kaq të madhe për legjendën e hip-hop, nuk kishin si të mungonin edhe urimet nga kolegët e  tij të famshëm duke ja nisur me Ice Cube, Chris Brown, LL COOL J etj

Snoop sot mbush plotë 45-vjeç!

Lajmet e fundit nga