LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

5 gjërat që nuk duhet të bëni kur ju tradhëton partneri/ja

20 Tetor 2016, 17:21, Lifestyle CNA

Tradhëtia është e dhimbshme për këdo, sidomos momentet e para, dhe në mendje na vijnë gjithë gjërat që duhet të bëjmë. Por ka të paktën 5 gjëra që nuk duhet të bëni kurrësesi:

-Mos e injoroni tradhëtinë

-Mos fajsoni veten

-Mos e justifikoni veprimin me fjalën ?Mbase?

– Mos lejoni tradhëtarin t`iu mund me argument

-Mos kini turp të merrni ndihmë profesionale.

Lajmet e fundit nga